Digitální totem Smart Line

Je možnost přidání i jiné elektroniky?

Nemáte možnost využívat ovládání obrazovek pomocí softwarových přehrávačů, které běží v profesionálních signage obrazovkách? 
Nebojte se, máme pro Vás elegantní a efektivní řešení.
Většina digitálních poutačů je vybavena uzamykatelnou skříňkou, která slouží pro umístění i jiné externí elektroniky ať už se jedná o přehrávače, PC, instalace WIFIrouteru či GMS modemu.
Jakým způsobem můžeme třídit promítavý obsah?
Možnosti promítání obsahu:
 1. Kopírování pomocí USB flash
 2. Využítí nástroje od výrobce obrazovky 
 3. Využítí specializovaných nástrojů
 

Kopírování pomocí USB flash

 • Pomocí USB flash nakopírujete obrázky či videa přímo do obrazovky, kterou nastavíte tak, aby je přehrávala.
 • Tento způsob promítaní je doporučován pro malý počet zařízení či pilotní projekty, kde si ověříte potenciál digital signage.
 • Většina poutačů má uvnitř zabudovanou USB zásuvku propojenou s  obrazovkou.
 • Nejste závislý na IT firmách.
 • Pro promítání obrazu už jen potřebujete sestavit došlý poutač a napíchnout ho na 230V.
Využítí nástroje od výrobce obrazovky
 •  Díky tzv. systémům pro správu obsahu (CMS - Content Management System) lze ovládat obrazovky na dálku (Každý výrobce nějakým způsobem tuto funkci umožňuje - například Samsung MagicINFO.). V základních variantách naleznete CMS systémy často zdarma.
 • Pro využití nástroje je nutno správné zapojení obrazovky do firemní počítačové sítě a zadávat obsah do CMS sítě.
 • Díky této možnosti spravujete obsah obrazovky na dálku a to z jednoho místa. (Spolupracuje se s lokálními partnery jednotlivých výrobců obrazovek).
Využítí specializovaných nástrojů
 •  Aktuálně si můžete vybírat z mnoha výrobců systému, kteří se zabývají správu obsahu pro digitální signage.
 • Mezi velké klady se řadí  pokročilé nastavení řízení správy obsahu. Dále možnost správa obsahu v obrazovkách od více výrobců z jednoho místa.
 • Více možností a flexibilita při řešení úprav či potíží.
 • Spolupráce probíhá se specialisty ONELAN, STINO aj..
 

Disponují poutače dotykovými funkcemi?

Co umožní dotykové funkce:
 1. Možnost vyplnění dotazníku (okamžitá zpětná vazba)
 2. Automatizace procesů
 3. Možnost rozsáhlého obsahu (kompletní eshop v místě prodeje)
 
Možnost výběru dotyku ze dvou možností:
Moderní signage obrazovky nám dovolují navigaci webovými stránkami bez jakékoliv potřebné další elektroniky. K našim sestavám lze připojit vlastní přehrávače či PC s dotykovými aplikacemi / obsahem.
 1. Dotyková obrazovka -Mezi výhody řadíme nižsí pořizovací cena (Skleněné čelo se nahradí ocelovou deskou s výřezem, který umožňuje přímý dotyk obrazovky)
 2. Dotyková folie na bezpečnostním skle - Mezi výhody řadíme vyšší ochranu obrazovky před poškozením (k obrazovce, která je ve standardním poutači chráněná standardním sklem, přidáme na vnitřní stranu skla kapacitní dotykovou fólii.)

Provozovatel webu, Zdeněk Popek, se sídlem Kochánov 34, Světlá nad Sázavou, 582 91, IČ: 04937805, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.